Centec

Grupa Centec

Jako światowy dostawca wyspecjalizowanych urządzeń, Grupa Centec produkuje wysokiej jakości czujniki procesowe oraz modułowe urządzenia procesowe do zastosowań związanych z analizą i obróbką gazów i cieczy. Ustandaryzowane podstawy projektowania systemów i specyficzne wymagania indywidualnych klientów pozwalają na tworzenie innowacyjnych systemów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi projektowych umożliwiających generowanie trójwymiarowych projektów w środowisku CAD. Uzupełnienie zespołów procesowych stanowi oprogramowanie, które oferuje dokładność pomiarową wraz z elastyczną integracją z procesem oraz różnorodnymi funkcjami przesyłania danych pomiarowych do nadrzędnego systemu sterującego klienta.
 
Podstawą sukcesu firmy jest międzynarodowy zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości systemów technologicznych i specjalistycznej wiedzy w zakresie danych zastosowań. Wymiana informacji w ramach organizacji i spółek zależnych zapewnia z roku na rok niezrównaną ciągłość. Produkcja systemów i podzespołów Centec odbywa się w trzech zakładach produkcyjnych pozwalających uzyskać dużą prędkość produkcji oraz jej elastyczność. Wspomniana prędkość i elastyczność umożliwiają wydajne i opłacalne wytwarzanie wszystkich produktów firmy Centec.

Dziś Centec jest firmą, która może się poszczycić wzorcową współpracą pomiędzy wszystkimi sektorami biznesu. Dzięki tym wszystkim mocnym stronom naszej działalności, jesteśmy w stanie ciągle opracowywać nowe produkty do różnych zastosowań w:

Produkcja Centec uzyskała certyfikację ISO 9001:2008.

Wraz z wymogami ISO wiąże się konieczność utrzymywania struktury oraz zestawu zasad, które zapewniają wspólne podejście wszystkich pracowników firmy do zarządzania jej działalnością, by w konsekwencji osiągać zadowolenie klienta.