Centec

Centec na targach

Zorientowanie na klienta to nasz cel!
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami na jednej z wystaw, których aktualną listę prezentujemy poniżej i bieżącego śledzenia naszej działalności.
Otwieramy nowe perspektywy
Centec jest dynamiczną firmą zaangażowaną w dużą ilość bieżących projektów.
Chcemy Cię poznać.

TechnoPharm 2013, Nüremberg 23.-25 Kwiecień

Targi TechnoPharm, bardziej niż inne, skupiają się na technologiach związanych z nauką o życiu, a także  są jedynymi targami w Europie poświęconymi technologii pomieszczeń czystych, analizie i technologii pakowania. Na tragach można uzyskać wiarygodne informacje o trendach i innowacjach w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym.  

14th IBD Africa Section Convention 2013, Ghana 3.-8. Marca

IBD Africa ma przyjemność zaprosić przedstawicieli przemysłu browarniczego i spirytusowego na XIV kongres, który odbędzie się w Accra.

Afrykański rynek piwa i alkoholi rozwija się w niespotykanym dotąd tempie - ilość piwa sprzedanego na kontynencie afrykańskim wzrosła w zeszłym roku o około 8%, w porównaniu do globalnego wzrostu sprzedaży o jedyne 2,5%. W Afryce można zauważyć nie tylko duży wzrost sprzedaży, lecz również rozwój innowacyjności - nowe marki, nowoczesne surowce oraz nowe, rozwijające się rynki. Badacze widzą w rynkach wschodzących potencjał w zaspokajaniu przyszłych potrzeb rynkowych, tak więc myśl przewodnia konferencji to "It’s Time for Africa" ("Teraz jest czas Afryki").

Konferencja w Afryce to dobre miejsce dla przedstawicieli przemysłu browarniczego, spirytusowego oraz dostawców, aby spotkać się i porozmawiać o nowych pomysłach, produktach oraz rynkach, które Afryka ma do zaoferowania.